Contact

Wij danken u hartelijk voor uw interesse in de producten van Four Seasons Quality (FSQ). Om u zo goed mogelijk te woord te kunnen staan vragen wij u om onderstaand formulier in te vullen.

FSQ levert niet direct aan particulieren en bloemenwinkels

Uw gegevens:

Bedrijfsnaam: *
Bedrijfswebsite:
Straat: * Nummer: *
Postcode: * Plaats: *
Land: *
BTW nummer: *
KvK nummer: *


Leveringsadres (indien afwijkend)

Straat: Nummer:
Postcode: Plaats:
Land:

Contactpersoon

Naam: * Achternaam: *
E-mail: *
Vast nummer: Mobiele nummer: *

Uw interesse gaat uit naar (meerdere keuzes mogelijk)?






Kunt u middels de volgende keuzes de activiteit van het bedrijf dat u vertegenwoordigt typeren?










Via onderstaande link kunt u onze algemene voorwaarden bekijken:
Leveringsvoorwaarden


Velden met een * zijn verplicht!

Nederland

Four Seasons Quality B.V. 
Achterweg 2
1424 PR De Kwakel
Nederland

Tel. + 31 (0) 297 360498
Fax + 31 (0) 297 324600
E-mail: info@fsq.nl

K.v.K. 34206129 Amsterdam

Ecuador

Four Seasons Quality B.V. 
Via Interoceanica Oe6-73 y Gonzalez Suarez
Edificio Picadilly Centre, junto a Ventura mal
Segundo piso

Tel. + 593 26044750
Tel. + 593 26044751
Tel. + 593 26044752
E-mail: invoices@fsq.ec

Medewerker van FSQ

Rene Verhoef

Sales

Rene@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Sarah van Tol

Sales

Sarah@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Jacco van der Bijl

Purchasing/Quality control

Jacco@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Mark Springintveld

Financial Manager

Mark@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Sonja Homan

Accounting/Management assistent

Sonja@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Huib van Veen

Director

Huib@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Edwin Klein

Sales

Edwin@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Annet van Veen

Accounting

Annet@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Zuki Zhang

Accounts payable

Zuki@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Rens v/d Heuvel

Purchasing/Direct sales

Rens@fsq.nl

Medewerker van FSQ

Remco Wilders

Purchasing/Direct sales Ecuador

invoices@fsq.ec

Icoon

Webshop

De webshop is in het weekend open vanaf 11:00 uur en doordeweeks tussen 10:00 uur 's ochtends en 14:00 uur 's middags offline voor updates. Bekijk hier ons verse assortiment aan kwaliteitsrozen.

Ga naar de webshop
Icoon

Download App

Altijd toegang tot onze webshop waar en wanneer het u uitkomt. Download onze mobiele applicatie voor iOS (iPhone) of Android (Google).

Download app
Icoon

Kwaliteit

Four Seasons Quality heeft voor u de beste rozentelers geselecteerd. Bekijk hier welke eisen en wensen wij stellen aan onze samenwerkingen.

Kwaliteit en certificaten
Ecuador Rozen

Ecador Rozen

Bekijk het assortiment

RoseAmore

RoseAmor

Bekijk het assortiment